





3 608 ₴
Міні Bi-LED лінза від NHK — це сучасне рішення для водіїв, які цінують потужне освітлення навіть у фарах з обмеженим простором. Світлодіодний модуль розроблений спеціально для встановлення у фари невеликих розмірів, як аналог автоламп. Незважаючи на компактність, лінза забезпечує яскравий, насичений і рівномірний світловий потік, що робить її ідеальною для оновлення чи модернізації автомобільної оптики.
Завдяки технічній конструкції лінз, світло залишається стабільним і чітко спрямованим, не створюючи засліплення для зустрічного транспорту. Це забезпечує комфортну та безпечну їзду в будь-яких умовах освітлення.
Міні LED лінзи від NHK — це універсальні, енергоефективні та потужні модулі, які підходять для встановлення у фари легкових авто, позашляховиків, мотоциклів, спецтехніки чи сільськогосподарських машин. Їхня компактність, висока продуктивність і довговічність роблять їх чудовим вибором для тих, хто прагне покращити ефективність освітлення та безпеку на дорозі.
Команда FarFarLight допоможе обрати все необхідне для швидкого ремонту фар і відновлення автосвітла. Працюючі фари — це твоя безпека та захист усіх на дорозі.
Ціна вказана за комплект.
!!! Увага: автозапчастини відправляються по передоплаті 200 грн або можливий самовивіз.
Гарантія на даний товар дійсна 1 рік із дня покупки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemarix |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник лінз | NHK |
| Гарантія | 1 рік |
| Живлення | 12-36V |
| Колірна температура | 6000K |
| Позначка | Лінзи |
| Потужність ближнього світла | 90 Вт |
| Підтип позначки | NHK 9.03 |
| Розмір | 3 |
| Стан | Нове |