Відгуки про компанію FarFarLight - Cкло і корпуса фар для авто
- Андрій Г.
Замовляв праве стекло в фару так як старе було тріснуте , скло прийшло гарно упаковане , підійшло без проблем )
Тепер треба і інше замовляти тому що нове виглядає набагато краще )
Всім рекомендую продавця !!Віталій М.- Дмитрий Д.
- Александр К.
Якісний корпус фар, стали, як оригінал.
Андрій С.- Едуард Д.
Давно искал стекла на фары Авео Т200. Это единственный продавец, у кого они вообще есть. Быстро отправили, очень хорошо упаковали. На вид вполне хорошие, в заводской пленке, с заводскими наклейками. Еще не ставил, но визуально это именно то, что нужно.
Антон Б.- Покупець
дякую. все забрав)))
супер. рекомендую)))Олег К.- Віталій Л.
